Etimesgut Oto Ekspertiz | Ankara Etimesgut Oto Ekspertiz | Etimesgut Oto Ekspertiz Servisleri

Etimesgut Oto Ekspertiz Servisi

Etimesgut oto ekspertiz servisi olarak oto ekspertiz fiyatlarımız piyasa koşullarına göre değişmektedir. Kesin bir fiyat vermek yanıltıcı olur. Güncel oto ekspertiz fiyatlarımız için bizimle iletişime geçin. Uygun fiyata kaliteli tarafsız bir oto ekspertiz hizmeti satın almak için Etimesgut oto ekspertiz servisimizi kullanabilirsiniz.

 

Etimesgut oto ekspertiz servisi olarak mobil ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır. Ekspertiz hizmetini daha kolay verebilmek için mobil ekspertiz hizmetini geliştirdik. Bu hizmette ekspertiz yaptırmak istediğiniz aracı ekspertiz servisine getirmenize gerek kalmaz. Tam donanımlı ekspertiz aracımızla aracınızın bulunduğu yere gelip aracı bulunduğu yerde ekspertize sokar. Araçta bulunan ekipmanlarla araç analiz edilip rapor çıkarılır. Mobil ekspertiz hizmeti ile normal ekspertiz hizmetleri aynı içerikleri barındırır. İki sistemde de aynı değerlendirme ölçütleri kullanılır. İki ölçümde de sonuçlar gerçekleri yansıtır.

 

Etimesgut oto ekspertiz servisimizde temel ekspertiz paketinde boya ve kaporta kontrolü yapılır. Bu kontrolde aracın temiz olması gerekir. Temizlik boya kontrolünün sağlıklı yapılması için gereklidir. Temel plus ekspertiz paketinde ise boya kaporta kontrolü, fren testi, lift üzerinde araç altı kontrolü, mekanik kontroller, lastik kontrolleri yapılır. Aracın birçok mekanik aksamı ve dış bölümü detaylı bir şekilde incelenmiş olur. Full ekspertiz paketinde, yanal kayma testi, süspansiyon testi, araç içi kontrolü, donanım kontrol listelenmesi, ODB test, tramer sorgulama işleri yapılır. Tüm kontrollere ek olarak araç motorunu inceleyen DYNO testi uygulanır.

 

Etimesgut oto ekspertiz hizmeti ile aracın tüm aksanları kontrol edilir. Boya kaporta kontrolünde aracın boyanan dış parçaları incelenir. Fren testinde fren durumu, frenleme yeteneği, fren kuvveti incelenir. Alt aksam kontrolü ile yağ ve sıvı kaçak kontrolü yapılır. Egzoz sistemi, boru, hortum, şaft ve diferansiyel gibi parçalar kontrol edilir. Lastik ve jant kontrollerinde lastik derinliği, lastik durumu ve jantın hasarlı olup olmadığı tespit edilir. Süspansiyon testi ile süspansiyon değerleri incelenir. Yanal kayma testi ile ön ve arka akslar ve rot ayarları incelenir. İç aksam kontrolünde koltuklar, kapılar, taban ve tavan incelenir. Donanım düğmeleri, silecekler, korna ve tüm iç aksam incelenir.

2/26/2020 10:48:58 AM
1411 kez görüntülendi
Etiketler: , ,