Ankara Oto Ekspertiz | Yenimahalle Oto Ekspertiz | Ankara Yenimahalle Oto Ekspertiz | Yenimahalle Oto Ekspertiz Ankara

Yenimahalle oto ekspertiz servisi olarak bir ekspertiz servisinden neler beklenir, biz müşterilerimize neler vaat ediyoruz, neden bizi tercih etmeleri gerekir, ekspertiz hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağız.

 

Herkes arabadan anlamaz. Anlamadığınız bir işte mutlaka o işi bilen birisine danışmalısınız. Danışmadan yapılan alışverişlerde kişiler genelde zarar eder ve pişmanlık duyar. Araç almaya karar verdiğinizde aracı alıp sanayide bir ustaya gösterdiğinizde usta aracın genel aksamına bakıp size araçla ilgili bilgi verir. Bu bilgi aracı satın almanız için yeterli midir? İşte burası tartışılır. Usta aracı birkaç açıdan inceleyip gördüğü sorunları size bildirir. Göremediği, gözünden kaçtığı her sorun aracı alıp kullanmaya başladıktan sonra size masraf çıkartır.

 

Yenimahalle oto ekspertiz servisi olarak müşterilerimize sıfır hata ile araç kontrol hizmeti veriyoruz. Ölçümlerimiz son teknolojik cihazlarla, alanında uzman ekip elemanları ile yapıyoruz. Göz kararı, tahmine dayalı, gözleme dayalı, fiziki muayene ile yapılan incelemeler sağlıklı sonuçlar vermez. Bütün birikimlerinizi araca vereceğinizi düşündüğünüzde alacağınız aracın sağlamlık durumu sizin için çok önemli. Aracın ne kadar sağlam ve dayanıklı olduğunu ekspertiz hizmeti ile anlayabilirsiniz.

 

Yenimahalle oto ekspertiz servisi olarak tarafsızlık ilkesinden taviz vermeden hizmet vermekteyiz. Hiçbir kurum ve kişiye hizmet etmiyoruz. Elde ettiğimiz verileri olduğu gibi üzerinde bir oynama yapmadan hem alıcıya hem de satıcıya iletiyoruz. Böylece alıcı nasıl bir araç sattığını, satıcı da nasıl bir araç sattığını öğrenmiş olur. Sunulan ekspertiz raporuna göre hem alıcı hem de satıcı zarar edeceği bir alışverişe girişmemiş olur.

 

Yenimahalle oto ekspertiz servisi araç alım konusunda size yol gösterir. Sağlıklı bir alışveriş yapmanızı sağlar. Satın alacağınız aracın haritasını size çıkartarak aracın arızalı noktalarını rapor halinde size sunar. Aracın değişen ve orijinal parçalarını ekspertiz raporlarında görebilirsiniz. Aracın hasar kaydının olup olmadığı, aracın kilometresinin gerçeği yansıtıp yansıtmadığı, aracın geçmişte geçirdiği kazaları ve hasarları ekspertiz raporu ile öğrenebilirsiniz. Araç alırken sağlıklı karar vermek istiyorsanız satın alacağınız aracı mutlaka ekspertiz servisine getirmelisiniz.

2/27/2020 10:21:55 AM
1139 kez görüntülendi