Ankara Oto Ekspertiz | Yenimahalle Computest | Ankara Yenimahalle Computest | Computest Yenimahalle

Yenimahalle computest firması olarak 2. el sektöründe araç alım satım işlerinde güven tahsis ediyoruz. Bize getirilen araçları en ince ayrıntısına kadar inceleyip araçla ilgili ekspertiz raporu hazırlıyoruz. Raporda yer alan bilgiler ışığında aracı almak isteyen kişiler araç alım konusunda kararını verir.

Computest hizmeti almadan araç satın almak tam bir şans işidir. Aracı tanımadan bilmeden satın almak, ileride size büyük sıkıntılar çıkarabilir. Aracı satın aldıktan kısa bir süre sonra araç dökülmeye başlar ve elinizde kalır. Aracın hasar ve arıza durumunu bilmek sizin en doğal hakkınızdır. Aracını satmak isteyen satıcı aracı satılsın diye sizden bazı gerçekleri gizleyebilir. Aracın orijinal olduğunu söyler ama orijinal değildir. Bunu anlamak için ya sanayide çok iyi bir ustaya gitmelisiniz ya da ekspertiz hizmeti almalısınız. Sanayide ustada sadece alanı ile ilgili sıkıntıları tespit edebilir.

 

Yenimahalle computest firması olarak araçların iş ve dış aksamlarını derinlemesine inceleyip ekspertiz raporu hazırlıyoruz. İç aksam olarak aracın kliması, radyosu, güneşlikleri, iç aydınlatma kaloriferi, ızgaraları, koltukları, kapı döşemeleri, cam açma düğmeleri, cam motorları, kapı kolları, tavan döşemeleri incelenip rapor edilir.

 

Boya ve kaporta testini elle kontrolün yanı sıra kalınlık ölçer cihazı ile boya kalınlığının mikron değeri ölçülür. Satın alacağınız aracın boyalı olup olmadığını bu test ile öğrenebilirsiniz. Fren testi ile araç tekerleklerinin fren anında sıkma gücü test edilir. Süspansiyon test cihazı ile amortisörlerin patlak olup olmadığını, görevini yerine getirip getirmediği tespit edilir. Yanal kayma cihazı ile ön ve arka tekerin yere basma oranı test edilir. Ön takımı bozuk olan araçların ön ile arka tekeri arasında ciddi bir sapma oluşur. Bu sapmalar lastikleri içeriden ve dışarıdan yiyerek araç sahibine büyük masraflar çıkarır.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Yenimahalle computest firmasının en çok tercih edilen computest firması olmasının nedenleri şunlardır.

  1. Computest firmaları içinde en uygun fiyata hizmet veren firma olması
  2. Computest hizmetini kaliteli bir şekilde sunması
  3. Tarafsız ve bağımsız çalışması
  4. Sıfır hata ile işlem yapması
  5. Son teknolojik cihazlarla ölçüm yapması
  6. Çalışan personelin deneyimli olması
  7. Ekspertiz işlemlerinin son teknolojik cihazlarla yapılması

 

3/1/2020 12:14:11 AM
1313 kez görüntülendi
Etiketler: , ,