Ankara Oto Ekspertiz | Yenikent Oto Ekspertiz | Ankara Yenikent Oto Ekspertiz | Yenikent Oto Ekspertiz Ankara

Araç satın almaya karar verdikten sonra yapacağınız ilk iş aracı oto ekspertiz servisine götürmelisiniz. Oto ekspertiz servisleri aracı detaylı olarak incelemeye alır. İnceleme işlemi son teknolojik ölçüm cihazları ile yapılır. Elde edilen veriler üzerinde hiçbir değişiklik yapılmadan hem alıcıya hem satıcıya rapor olarak sunulur. Yenikent oto ekspertiz servisi olarak tarafsızlık ilkesi ile hizmet vermekteyiz. Bu yüzden elde ettiğimiz sonuçlar her zaman gerçeği yansıtır. Gerçeği hem alıcıya hem satıcıya iletiyoruz. Böylece hem alıcının hem de satıcının alışverişten zarar etmesinin önüne geçmiş oluyoruz.

 

Oto ekspertiz yaptırmak için önce doğru firmayı seçmelisiniz. Size en kaliteli ekspertiz hizmetini uygun fiyata sunacak bir firma bulmalısınız. Yenikent oto ekspertiz firmasını bu konuda size tavsiye ederiz. Firma seçiminden sonra araç için randevu almalısınız. Size verilen randevu gününde ve saatinde aracı ekspertiz servisine getirmelisiniz. Aracınız 2-3 saat içinde incelemeye alınıp size inceleme sonuçları rapor olarak sunulur. Aracı getirme şansınız yoksa eğer mobil oto ekspertiz hizmetinden faydalanabilirsiniz. Gezici ölçüm cihazları ile aracın bulunduğu yere gelen aracımız yerinde ölçüm yapıp aynı şekilde tüm bilgileri size rapor eder.

 

Yenikent oto ekspertiz servisimize geldiğiniz zaman aracınız 501 açıdan incelemeye alınır. Aracın motoru ne kadar sağlam, ne kadar yeni, ne kadar orijinal detaylı olarak incelenir. Aracın aksamında ve parçalarında değişen var mı? Araç ne kadar orijinal bir araç, aracın daha önce kazası var mı, aracın hasar kaydı var mı, araç için vereceğim para az mı çok mu, aracı aldıktan kısa bir süre sonra araçta hangi arızalar ortaya çıkabilir, aracın boyalı yerleri nereler, araçta çalışan ve çalışmayan noktaları ekspertiz raporlarımızda görebilirsiniz.

 

Yenikent oto ekspertiz servisimiz için ödeyeceğiniz 300-500 lira sizi ileride 3000-5000 liralık masraflardan kurtarır. Satın almayı düşündüğünüz aracın ne kadar sağlam olduğunu ekspertiz hizmetleri ile anlayabilirsiniz. Araç alım satım işinde zarar etmemek, pişmanlık yaşamak istemiyorsanız mutlaka satın almayı düşündüğünüz aracı oto ekspertiz servislerine getirmelisiniz.

2/27/2020 10:43:55 AM
2237 kez görüntülendi
Etiketler: , ,