Ankara Oto Ekspertiz | Yenikent Computest | Ankara Yenikent Computest | Computest Yenikent Ankara

Yenikent Computest firması olarak son zamanlarda ikinci el araç piyasasında artan dolandırıcılık olayları verdiğimiz computest hizmeti ile önemli ölçüde azaldı. Computest, aracın bütün parçalarının incelenerek rapor edilmesidir. Computest ile aracın gelmişi geçmişi ortaya çıkar. Aracın geçmişte geçirmiş olduğu operasyonları, araç hasar kaydı, değişen parçalar ortaya çıkar. 2. el araç sektöründe güven ortamının inşasında computest hizmetleri büyük önem taşır.

 

Yenikent Computest firması olarak bir aracın kilometresinin gerçeği yansıtıp yansıtmadığını tespit ediyoruz. Böylece satın aldığınız aracın gerçekten az kullanılmış mı çok kullanılmış mı olduğunu anlayabilirsiniz. Bazı araç sahipleri aracını daha kolay satabilmek için aracın kilometresi ile oynatarak yüksek olan kilometreyi düşürmektedir. Böylece kilometresi düşük aracın az kullanılmış olduğu imajından faydalanarak aracı daha kolay satmayı planlar.  Aracı oto ekspertiz servisine getirip incelemeye aldırmazsanız satın aldığınız aracın kilometresinin gerçeği yansıtıp yansıtmadığını anlayamazsınız.

 

Yenikent Computest firması olarak bir aracın boyalı mı boyasız mı olduğunu ekspertiz raporlarımızda müşterilerimize sunuyoruz. Satıcının aracım boyasız ve % 100 orijinaldir sözünün gerçeği yansıtıp yansıtmadığını ekspertiz raporu ile anlayabilirsiniz. Ekspertiz servisi yerine kaportacıya gittiğiniz zaman kaportacı yüzeysel olarak inceleyip size bilgi verir. Bu bilgi çok sağlıklı olmayabilir. Kaportacı ile satıcının geçmişteki münasebeti sonuçlara etki edebilir. Ekspertiz servisimizde böyle bir durum yaşamanız söz konusu değildir. Elde ettiğimiz sonuçları olduğu gibi, hiçbir değişiklik yapmadan hem alıcıya hem de satıcıya iletiyoruz. Alıcının ve satıcının zarar etmemesi için kontrollerimizi son teknolojik cihazları kullanarak elde ediyoruz. Alanında uzman olan ekibimiz verileri doğru bir şekilde değerlendirip araçla ilgili bilmeniz gereken tüm detaylar ekspertiz raporunda bulabilirsiniz.

 

Yenikent Computest firması olarak ekspertiz hizmetlerini teknolojik test cihazları, bilgisayarlı görüntüleme teknikleri ile veriyoruz. Şimdiye kadar binlerce oto ekspertiz hizmetini sıfır hata ile müşterilerimize sunduk. Araç almadan önce aracınızı mutlaka oto ekspertiz servisimize getirin. Araç hakkında size en sağlıklı bilgiyi aracı satan kişi değil ekspertiz servisi olarak biz veririz.

3/1/2020 12:08:35 AM
1528 kez görüntülendi
Etiketler: , ,