Ankara Oto Ekspertiz | Sincan Oto Ekspertiz | Ankara Sincan Oto Ekspertiz | Sincan Ankara Oto Ekspertiz

Neden Oto Ekspertiz Yaptırmalıyım ?

Sincan oto eksperiz servisi olarak neden satın alacağınız aracı oto eksperiz servislerine getirmenizi anlatacağız. Zor şartlar altında biriktirdiğiniz para ile ayağınızı yerden kesecek bir otomobil alma hayali kuruyorsunuz. Size masraf çıkarmayacak uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bir araç almayı hayal ediyorsunuz. Aracı satmak istediğinizde de aldığınız fiyata satabileceğiniz, alım satım işinden zarar etmeyeceğiniz bir araç almak istiyorsunuz. Araç almak için ilanlara bakıp aracın özelliklerini inceleyip aracı almaya karar verdiniz. İstediğiniz özelliklere sahip bir araç buldunuz. Aracın satıcısı araçla ilgili güzel cümleler kullanmış. Dışarıdan baktığınızda araç güzel görünüyor. Bu gibi durumlarda acele etmeyin. Oto ekspertiz servislerine aracı getirmelisiniz. Ekspertiz raporuna göre araç alım satım işine karar vermelisiniz.

 

Neden oto ekspertiz servislerine gelmelisiniz hemen açıklayalım. Alışverişten zararlı çıkmak istemiyorsanız, paranızın ederinde bir araç almak, aracı uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanmak, araçla ilgili yakın zamanda sürprizle karşılaşmamak için, araç alımından zarar etmemek, sorunlu bir araç almamak için ekspertiz servislerine gelmelisiniz. Ekspertiz servisinde hiçbir ayrıntı gözden kaçmaz. Kaliteli ve doğru araç alımında en büyük yardımcınız ekspertiz servisleridir.

 

Sincan oto ekspertiz servisi satın alacağınız aracın gelmişini geçmişini araştırıp size sayısal veri halinde sunar. Aracın orijinal ve değişen parçalarını ekspertiz raporlarında görebilirsiniz. Araç gerçekten gösterilen kilometrede olup olmadığını da ekspertiz servislerinden çıkan raporla anlaşılır. Aracın hasar kaydının olup olmadığı, aracın daha önce boyanıp boyanmadığını, aracın parçasının yetkili serviste değişip değişmediği, aracın iç ve dış aksamındaki arızalar ve ileride arıza çıkarabilecekleri noktalar size detaylı olarak rapor halinde sunulur.

 

Sincan oto ekspertiz servisi olarak alıcı da satıcı da bizim için önemlidir. İki tarafından haklarını korumak adına hizmetlerimizi tarafsızlık ilkesi ile sunuyoruz. Test ve ölçüm sonuçlarına hiçbir şekilde müdahale etmeden olduğu gibi neyse o şeklinde hem alıcıya hem de satıcıya sunuyoruz. Hem alıcının hem de satıcının alışverişten zararlı çıkmaması adına ölçümlerimizi göz kararı ve basit fiziki kontrollerle değil, son teknolojik cihazlar ve bilgisayar sistemleri ile ölçüyoruz.

2/27/2020 10:13:55 AM
1278 kez görüntülendi
Etiketler: , ,