Ankara Oto Ekspertiz | Sincan Computest | Ankara Sincan Computest | Sincan Computest Ankara

Neden Computest Yapılmalıdır?

Sincan Computest firması olarak bir aracın parçalarını ve işlevlerinin performansını kontrol ediyoruz. Ekspertiz işlemi sırasında aracın performansı ve diğer parametreler değerlendirilip bir rapor hazırlanır. Raporlama öncesi ölçüm yapan malzemeler son teknolojik cihazlar olup elde edilen sonuçlar müşteriye şeffaf ve doğru biçimde aktarılır.

Sincan Computest firmamıza uğramadan araç satın almayın. Aracı satın aldıktan sonra araç size masraf çıkarabilir. Aracın mevcut sıkıntılarının yanı sıra aracın yakın zamanda çıkarabileceği hasar ve arıza durumları da ekspertiz servisinde ortaya çıkar. Siz de buna göre gereken önlem ve tedbir alabilirsiniz.

 

Computest İşlemi Ne Kadar Sürer?

Sincan Computest firması olarak oto ekspertiz işlemlerini 30 dakikada tamamlıyoruz. 30 dakikalık süreçte aracınızı 501 açıdan incelemeye alıyoruz. Elde ettiğimiz verileri olduğu gibi üzerinde hiçbir değişiklik yapmadan hem alıcıya hem de satıcıya sunuyoruz. Tarafsızlık ilkesinden taviz vermeyen computest firmamız hiçbir kurum ve kişiye hizmet etmez. Alıcı ve satıcının araba alım satım işinden zarar etmemesi için verileri objektif bir şekilde değerlendiriyoruz.

 

Computest İşlemi Hangi Hizmetleri Kapsar?

Sincan Computest firması olarak aracın iç ve dış aksamını derinlemesine analiz ederek sonuçları rapor halinde müşterilerimize sunuyoruz. Aracın hasar kaydının olup olmadığını, aracın geçmişte yaptığı kazaları, aracın değişen parçalarını, araca takılan parçaları, aracın boyalı olup olmadığını, aracın çalışmayan aksamları, aracın yakın zamanda bozulabilecek aksamları, araca verilen para kadar aracın edip etmeyeceği, aracın motor durumu, aracın fren ve fites durumu, aracın elektrik aksamı, aracın farları hakkında detaylı bilgi computest hizmetleri içine girer. Computest kapsamında verilen hizmetler şunlardır:

  1. Boya kaporta testi
  2. Fren testi
  3. Süspansiyon testi
  4. Yalan kayma testi
  5. Dynometre testi

Araç iç ekspertiz hizmeti ile aracın; klima, cd çalar, radyo, güneşlikler, emniyet kemeri, iç aydınlatma kaloriferleri, ızgaraları, koltukları, kapı döşemeleri, cam açma düğmeleri, cam motorları, kapı kolları, tavan döşemeleri kontrol edilir. Kontroller sonucunda detaylı olarak rapor verilir.

 

 

3/1/2020 12:52:11 AM
1940 kez görüntülendi
Etiketler: , ,