Ankara Oto Ekspertiz | Ostim Ototest | Ankara Ostim Ototest

Ostim Ototest Merkezi

Ostim Ototest merkezi olarak satın almak istediğiniz aracı 501 açıdan incelemeye alıp size rapor halinde sunuyoruz. Araç alım satım konusunda güven ilişkisi çok önemlidir. Araç sahipleri aracı satmak adına araçla ilgili bazı gerçekleri gizlemek ister. Bazı unsurlar detaylı inceleme ve araştırma ile ortaya çıkar. Bu yüzden satın alacağınız aracı detaylı olarak incelemeye almalısınız. Eskiden araç satın almak isteyenler aracı alıp sanayide birkaç ustaya gösterip, ustanın araçla ilgili açıklamasına göre aracı alıp almama kararı verilirdi. Bu yöntem günümüzde geçerliliğini yitirdi. Şimdi araç satın almak isteyenler aracı Ototest merkezlerine getirerek ekspertiz hizmeti almaya başladı.

 

Ostim Ototest Merkezi Ne İşe Yarar

Ostim Ototest merkezi araçla ilgili size detaylı rapor sunar. Aracı önce son teknolojik bilgisayarlı cihazlarla test eder. Aracın arızasının olup olmadığı tespit edilir. Aracın yakın zamanda hangi parçaları arıza verebileceği de size geniş bir rapor halinde sunulur. Aracın daha önce boyanmış olup olmadığı, boyalı yerleri, aracın değişen parçaları, aracın hangi parçalarının orijinal olup olmadığı, aracın geçmişte kaza yapıp yapmadığı, aracın hasar kaydının olup olmadığı, aracın kilometresinin doğru olup olmadığı gibi konularda bilgi sahibi olmanın en kolay yolu aracı Ototest merkezine getirerek araca ekspertiz yaptırmaktır.

 

Neden Ostim Ototest Merkezini Tercih Etmeliyim

Ostim Ototest merkezi olarak Ototest sektöründe öncü firmayız. Müşteri kitlemizin bizi tercih etmesinin birçok haklı sebebi var. Ototest merkezimiz sıfır hata ile işlem yapan bir firmadır. Şimdiye kadar binlerce araca sorunsuz ekspertiz hizmeti verdi. Eksperiz hizmetini uygun fiyata veriyoruz. Ekspertiz hizmeti veren ekibimiz bu alanda uzman kimselerdir. İşi bilen ve işini doğru yapan bir ekibe sahibiz. Ekspertiz servisimiz bağımsızdır. Hiçbir kişi ve kuruma bağlı değildir. Elde ettiği verileri hem alıcıya hem de satıcıya ulaştırır. Hem alıcının hem de satıcının alışverişten zararlı çıkmaması için sıfır hata ile ölçüm yapar. Ekspertiz servisimizde tüm hizmetlerimiz bilgisayar destekli cihazlarla yapılır. Bilgilerimiz olasılıkla değil net ve kesindir

3/4/2020 11:53:12 AM
1193 kez görüntülendi
Etiketler: , ,