Ankara Oto Ekspertiz | Ostim Computest | Ankara Ostim Computest | Computest Ostim

Araç Ekspertiz ve Computest İşlemleri

2. el araç satışından önce,  aracın tüm parçalarının kontrol edilip kontrol sonucunun raporlanmasına computest denir.  Araç almak isteyen alıcıların satış işleminden zarar etmesini önlemek amacıyla yapılması gerekir. Ostim computest firması olarak kaliteli test araçlarımızla oto ekspertiz hizmetini sıfır hata ile yapıyoruz. Uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile müşterilerimizi ödeme konusunda da destekliyoruz. Araç satın almadan önce mutlaka aracınızı ekspertiz servisimize getirmelisiniz.

 

Computest Konusunda Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Ostim computest firması olarak oto ekspertiz servisleri içinde öncü firmayız. Firmamızı eşsiz kılan özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz.

  1. UYGUN FİYAT: Piyasada ekspertiz hizmeti veren birçok firmadan daha uygun fiyata hizmet vermektedir. Piyasa araştırması yaptığınızda fiyatlarımızın ne kadar uygun olduğunu siz de anlayacaksınız.
  2. KALİTELİ HİZMET: Computest hizmetini standart ölçülerde veriyoruz. Sıfır hata ile iş yapıyoruz. Şimdiye kadar binlerce aracın ekspertiz işlemini hatasız tamamlayıp teslim ettik.
  3. TARAFSIZLIK: Ostim computest firmamız tarafsız hizmet veren bir firmadır. Hiçbir kurum, gurup ve kişiye hizmet etmez. Elde ettiği sonuçları olduğu gibi hiçbir değişiklik yapmadan hem alıcıya hem de satıcıya iletir. Alıcı ve satıcının alışverişten zararlı çıkmaması için veriler üzerinde herhangi bir değişiklik yapmaz, olduğu gibi sonuçları raporuna yansıtır.
  4. TEKNİK DONANIM: Araç ekspertiz işlemini göz kararıyla ya da basit fiziksel kontrollerle değil, bilgisayar sistemli görüntüleme cihazları ile bilimsel verilerden yararlanarak ölçümler yapılır. Ekspertiz hizmetini sağlıklı bir şekilde verebilmek için ekspertiz merkezimizi son teknolojik ölçüm cihazları ile donattık.
  5. UZMAN PERSONEL: Ostim computest firmamızın personelleri ekspertiz konusunda uzman kimselerdir. Ölçüm cihazlarını doğru kullanıp verileri doğru biçimde yorumlayan bir ekibe sahibiz.
  6. REFERANS: Ostim computest firması olarak çok güçlü referanslara sahibiz. Bizden hizmet alan müşterilerimizin sayısı her geçen gün artmaktadır. Reklam vermediğimiz halde firmamızın adı ülkenin dört bir köşesine yayıldı. Bizden hizmet alıp memnun kalan müşterilerimizin bizi yakın çevresine tavsiye etmesiyle referans ağımızı genişlettik.

3/1/2020 12:20:15 AM
2425 kez görüntülendi
Etiketler: , ,