Ankara Oto Ekspertiz | Kazımkarabekir Ototest | Ankara Kazımkarebekir Ototest

Kazımkarabekir Ototest Merkezi

Kazımkarabekir Ototest firması olarak araçları teknik açıdan muayene edip araçla ilgili bilinmesi gereken tüm gerçekleri rapor halinde müşterilerimize sunuyoruz. Tarafsızlık ve bağımsızlık ilkesinden taviz vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz. Ekspertiz servisi olarak ölçüm sonuçlarımızı olduğu gibi, üzerinde hiçbir değişiklik yapmadan hem alıcıya hem de satıcıya iletiyoruz. Bizim için alıcı da satıcı da değerlidir. İki tarafın menfaatini ve çıkarını korumak bizim temel görevimiz. Bu yüzden ekspertiz hizmetlerini tarafsız bir biçimde veriyoruz.

 

Kazımkarabekir Ototest merkezimizde aracın iç ve dış aksamı 501 açıdan incelenir. İnceleme sonucunda aracın arızalı olan yerleri ve yakın zamanda arıza çıkarabilecek yerleri tespit edilir. İnceleme ile araçta daha önce değişen parça olup olmadığı, aracın daha önce kaza yapıp yapmadığı, aracın hasar kaydının olup olmadığı, aracın boyalı olup olmadığı, aracın kilometresinin doğruyu yansıtıp yansıtmadığı, vereceğiniz paraya aracın değip değmeyeceği gibi bir çok konuda bilgiye ekspertiz raporu ile ulaşabilirsiniz.

 

Kazımkarabekir Ototest merkezimizde ölçümler bilgisayar destekli son teknolojik cihazlarla yapıyoruz. Sıfır hata ile ölçüm yapan firmamız şimdiye kadar binlerce aracın ekspertiz işlemini başarı ile tamamlamıştır. Ekspertiz servisimizde bir aracın ekspertizi 30 dakika sürer. Ekspertiz hizmeti almadan önce mutlaka bize ulaşıp randevu almalısınız.

 

Kazımkarabekir Ototest firmamız 2. el sektöründe güven ortamının oluşmasına katkı sunar. Alıcı ile satıcı arasında köprü kurar. Araç satın alacak kişilerin satın alacağı araçtan emin olmasını sağlar. Araç alım işi aceleye gelmez. Sağlıklı karar vermek gerekir. Aracı iyi analiz etmek, aracı yakından tanımak gerekir. Aracı yakından tanımak için satın alacağınız aracı ekspertiz servisimize getirin. Alım işinden zarar etmek istemiyorsanız, arızası olmayan ederinde bir araba satın almak istiyorsanız, işinizi sağlama almak adına ekspertiz servisimize mutlaka uğrayın. Uygun fiyata kaliteli ekspertiz hizmetini kolay ödeme seçenekleri ile sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçin. Ekspertiz servisimiz alanında uzman bir ekiple, son teknolojik cihazlarla, araç analizini hızlı ve sağlıklı bir şekilde yapmaktayız

3/4/2020 11:49:25 AM
1172 kez görüntülendi
Etiketler: , ,