Ankara Oto Ekspertiz | Kazımkarabekir Oto Ekspertiz | Ankara Kazımkarabekir Oto Ekspertiz | Kazımkarabekir Oto Ekspertiz Ankara

Oto ekspertiz raporu satın alacağınız otomobili uzun yıllar güvenle kullanabileceğinizden emin olmanız açısından önemlidir. Araç alırken aracın motor aksamına dikkat etmelisiniz. Motor aksamı hakkında derinlemesine bilgiyi Kazımkarabekir oto ekspertiz servislerinden öğrenebilirsiniz. Motorda değişen bir parça var mı, motor orijinal mi, motorun arızası var mı gibi tüm bilgileri objektif bir şekilde oto ekspertiz servislerinden öğrenebilirsiniz.

 

Kazımkarabekir oto ekspertiz servisi olarak kötü bir alışveriş yapmanızı engellemek, satın alacağınız aracın iyi özellikte olup olmadığını tespit etme konularında size destek oluyoruz. Satıcının araçla ilgili sakladığı tüm gerçekleri ekspertiz servisi olarak size sunuyoruz. Ekspertiz servisimiz aracı 501 açıdan inceler. Aracı sadece yüzeysel değil derinlemesine inceleyen ekspertiz servisimiz aracın mevcut arızalarını tespit etmekle kalmaz aracın yakın zamanda ne gibi arızalar çıkaracağını önceden kestirip bu konuda önlem almanızı sağlar.

 

Kazımkarabekir oto ekspertiz servisi olarak aracın motoru, iç aksesuarları, kaportası, tamponu, bagajı, elektronik sistemi, fren durumu, boya durumu, aracın önceden kaza yapıp yapmadığı, yetkili serviste parçasının değişip değişmediği, aracın kilometresi ile oynanıp oynanmadığı gibi birçok bilgi hem alıcıya hem satıcıya sunulur. Ekspertiz hizmetimiz sayesinde satın aldığınız otomobilin daha sonra size masraf çıkarıp çıkarmayacağını öğrenmiş olursunuz. Otomobile vereceğiniz paranın otomobilin değerini yansıtıp yansıtmadığını ekspertiz raporları ile anlayabilirsiniz.

 

Aracında sorun olan, gerçek bilgiyi alıcıya yansıtmayan satıcılar oto ekspertiz servisine sıcak bakmazlar. Çünkü araçla ilgili söyledikleri gerçek dışı bilgiler ekspertiz hizmeti ile ortaya çıkacaktır. Satmak istedikleri aracın sıkıntılarının ortaya çıkmasından rahatsız olurlar. Çünkü bu durum aracın satılmasına ya da aracın değerinin düşmesine neden olur. Birçok satıcı aracının değişen parçasının olmadığını aracın orijinal olduğunu söyler. Aracı sanayide bir kaportacıya gösterdiğinizde size aracın kaportasında boyama olup olmadığını size söyler. Fakat kaportacının gözünden kaçan küçük bir ayrıntı sizin boyalı, parçası değişen bir araç satın almanıza neden olur. Böyle bir sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız satın alacağınız aracı Kazımkarabekir oto ekspertiz servisimize getirin. Aracı bir de biz inceleyelim. Size sunacağımız rapora göre aracı alıp almama kararını verirsiniz. Böylece zarar edebileceğiniz bir alışverişi yapmayarak zarar etmekten kurtulabilirsiniz.

2/27/2020 11:30:34 AM
1236 kez görüntülendi