Ankara Oto Ekspertiz | Kazımkarabekir Computest | Ankara Kazımkarabekir Computest

Hayalinizdeki aracı almak için canla başla çalışıp, dişinizden tırnağınızdan arttırdığınız parayla ayağınızı yerden kesecek 2. el araç almak istediniz.  İlanlar içinde bütçenize uygun ve temiz gördüğünüz aracı satın almak istediniz. Satıcı ile bir araya gelip araçla ilgili konuşmaya başladınız. Satıcı süslü ve güzel cümlelerle arabasını size anlattı. Sözlerine inanıp aracı alıp binmeye başladınız. Kısa bir süre sonra araba arıza vermeye başladı. Satın aldığınız arabanın her yeri dökülmeye başlıyor. Araba konusunda şanssız olduğunuzu düşünmeye başlıyorsunuz. Bu durumun aslında şansla bir alakası yok. Kazımkarabekir computest firması olarak üzülerek bu durumun sizin hatanız olduğunu belirtmek isteriz.

 

Satın alacağınız aracı Kazımkarabekir computest servisimize getirdiğiniz zaman araçla ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Nasıl bir araç satın aldığınızı bilmek sizin en doğal hakkınızdır. Aracın daha önce kazasının olup olmadığını, aracın daha önce boyanıp boyanmadığını, aracın hangi parçalarının değişip hangi parçalarının orijinal olduğunu, aracın hasar kaydının olup olmadığını, aracın kilometresinin gerçeği yansıtıp yansıtmadığını bilmek sizin en doğal hakkınız. Netice itibariyle o araç artık sizin oluyor. Aracın boyalı olması, parçalarının orijinal olmaması, aracın hasar kaydının olması aracın değerini düşürür.

 

Kazımkarabekir computest firması olarak müşterilerimize uygun fiyata tarafsız ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Test sonucu elde ettiğimiz veriler üzerinde en ufak bir oynama bile yapmadan olduğu gibi hem alıcıya hem de satıcıya sonuçları rapor ediyoruz. Hem alıcının hem de satıcının bu alışverişten zarar etmemesi için mücadele veriyoruz. Bu yüzden ölçümlerimizi büyük bir titizlik içinde özenerek yapıyoruz. Ekspertiz hizmetini bu alanda uzman personellerle, ölçüm işlerini son teknolojik ölçüm cihazları ile yapıyoruz. Binlerce araca ekspertiz hizmeti veren firmamız sektörün öncü firmalarından birisidir.

 

Kazımkarabekir computest firmasında aracın ekspertiz edilmesi 30 dakika sürer. Size verilen randevu saatinde aracı computest merkezimize getirmelisiniz. 2. el araç alım konusunda sıkıntı yaşamamak için mutlaka sizi satın alacağınız aracınızla computest merkezimize bekleriz.

3/1/2020 12:17:31 AM
2335 kez görüntülendi