Ankara Oto Ekspertiz | İvedik Oto Ekspertiz | Ankara İvedik Oto Ekspertiz | İvedik Oto Ekspertiz Ankara

Sıfır otomobil fiyatlarının yüksek olması insanları ikinci el otomobile teşvik ediyor. İkinci el otomobil alırken de insanların kafasında her zaman soru işaretleri dolaşıyor. Satın almak istediğiniz aracı sahibi acaba neden satmak istiyor? Araç için söylediği bilgiler ne kadar doğru? Araçla ilgili bilmeniz gereken tüm bilgileri size veriyorlar mı? Araçla ilgili bilmeniz gereken bazı şeyleri saklıyorlar mı? Araç için vereceğiniz bütçe araca değer mi? Aracın arızası var mı? Aracın hasar kaydı var mı? Gibi sorular kafanızı kurcalayabilir. Bu sorulara cevap bulmak için İvedik oto ekspertiz servislerine gelebilirsiniz.

 

İvedik oto ekspertiz servislerinde aracınız sadece yüzeysel değil derinlemesine incelenir. Son teknolojik cihazlar ve ölçüm araçları ile aracınız baştan aşağı taranır. Araçla ilgili tüm bilgiler size rapor halinde sunulur. Böylece satın almak istediğiniz aracı daha yakından tanımış olur, zarar edecek bir alışverişin önüne geçmiş olursunuz. Aracı satın aldıktan kısa bir süre sonra araçta meydana gelebilecek hasarları da önceden öğrenebilirsiniz. Böylece aracı satın aldıktan sonra olumsuz sürprizlerle karşılaşmazsınız.

 

İvedik oto ekspertiz servisimize gelerek satın alacağınız aracın kilometresi ile oynanıp oynanmadığını öğrenebilirsiniz. Satıcının araçla ilgili size vermiş olduğu bilgilerin gerçeği ne kadar yansıttığını ekspertiz servisimize gelerek öğrenebilirsiniz. Aracın değişen parçalarını, aracın arıza durumunu, aracın hasar kaydını, aracın yakın zamanda bozulabilecek noktalarını detaylı olarak ekspertiz raporlarımızda bulabilirsiniz.

 

İvedik oto ekspertiz servisimiz bağımsız bir firmadır. Hiçbir kişi ve kuruma hizmet etmez. Elde ettiği bilgileri olduğu gibi hiçbir değişiklik yapmadan hem alıcıya hem de satıcıya rapor halinde sunar. Firma olarak hem alıcının hem de satıcının hakları bizim için önemlidir. İki tarafın da zarara uğramaması, kötü bir alışveriş yapmaması için hiçbir gerçeği saklamıyoruz. Bu yüzden insanlar bize güveniyor. Şimdiye kadar binlerce aracı sorunsuz sıfır hata ile inceledik. Bizden ekspertiz hizmeti almak için hemen iletişime geçip randevunuzu alın. Randevu saati aracı servisimize bırakmanız halinde günün sonunda aracınızı ev ekspertiz raporunuzu alabilirsiniz.

2/27/2020 11:34:43 AM
1291 kez görüntülendi
Etiketler: , ,