Ankara Oto Ekspertiz | İskitler Computest | Ankara İskitler Computest | İskitler Computest Ankara

İskitler Computest firması olarak 2. el araç alım satım işlemleri sırasında aracın tüm parçalarını kontrol ediyoruz. Kontrol işlemi sonrasında rapor oluşturup bu raporu hem alıcıya hem de satıcıya iletiyoruz. Sonuçlara hiçbir şekilde müdahale etmiyoruz. Bu yüzden bağımsız bir ekspertiz servisiyiz. Hiçbir kurum ve kişiye hizmet etmiyoruz. Verilerde oynama yapmadan direk alıcı ve satıcıya aktarıyoruz. Alıcı ve satıcının alışverişten zararlı çıkmaması için ölçümleri sıfır hata ile yapıyoruz. Ölçümleri göz kararı ile değil makine kararı ile yapıyoruz. Yani araç arıza ve hasar tespiti için son teknolojik ekspertiz cihazları kullanıyoruz.

 

Satın almayı düşündüğünüz aracı yakından tanımak, aracın geçmişte kaza yapıp yapmadığını bilmek, aracın orijinal olmayan parçalarını öğrenmek sizin en doğal hakkınız. Tüm bu bilgileri satıcı size doğru biçimde aktarmayabilir. Hiçbir satıcı malım kötü demez. Malını över ki satılsın. Bir satıcı ne kadar malını överse övsün söz konusu eğer bir otomobilse, ekspertiz servisinde bütün gerçekler ortaya çıkar. Aracın geçmişte yapmış olduğu kazaları, aracın hasar kaydını, aracın değişen parçalarını, aracın boyalı bölümlerini ekspertiz raporlarında görebilirsiniz.

 

İskitler Computest firması olarak tüm ölçümlerimizi ve testlerimizi bilgisayarlı oto ekspertiz cihazlarımızla yapıyoruz. Elde ettiğimiz verileri olduğu gibi hiçbir değişiklik yapmadan raporlara yansıtıyoruz. Satın alacağınız araçların mevcut sıkıntısının yanı sıra yakın zamanda sıkıntı çıkarabileceği noktalar da size raporda sunulur. Ekspertiz rapor sonuçlarına göre aracı almak en doğru olandır. Ekspertiz raporu aracın sağlamlık durumu hakkında size gerçek ve nesnel bilgiler sunar.

 

İskitler Computest firmamızda ekspertiz işlemleri 20-30 dakika sürer. Araçlarınız TSE belgesine sahip araç ekspertiz merkezlerimizde birden fazla alanda uzman personeller tarafından ekspertiz edilir. Teknolojik alt yapı ile hazırlanan servis merkezimizde araçla ilgili en doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.  Ekspertiz hizmeti almak için ekspertiz servisimize geldiğinizde boya kaporta testi, fren testi, süspansiyon testi, yanal kayma test, dynomotre testi yapıyoruz.  Bu uygulamaların dışında araç elektrik aksamı sisler farlar parklar stop lambaları sinyal kontrolünü de yapıyoruz.

3/1/2020 12:04:31 AM
2776 kez görüntülendi
Etiketler: , ,