Ankara Oto Ekspertiz | Etimesgut Computest | Ankara Etimesgut Computest | Computest Etimesgut Ankara

Oto Computest Nedir?

Etimesgut Computest firması olarak 2. el araçları son teknolojik cihazlarla, uzman ekiplerimizle detaylı ve hızlı şekilde ekspertiz ediyoruz. Ekspertiz işleminden sağlıklı sonuç elde etmek için ekspertiz alanında uzman bir ekibin bu işi yapması gerekir. Teknolojik makinelerin doğru kullanılması, elde edilen rakamların doğru analiz edilmesi gerekir. Oto Computest hizmetini sağlıklı bir şekilde verebilmek için personelin alanında uzman olması ve test için kullanılan teknolojik ürünlerin kaliteli olması gerekir.

 

Aracı Neden Oto Computeste Götürmeliyim?

Etimesgut Computest firması olarak 2. el araç satın almak isteyenlere en büyük tavsiyemiz aracı satın almadan önce mutlaka bir ekspertiz servisine aracı götürmek olacaktır. Kötü bir alışverişe imza atmamak, ileride pişmanlık duymamak için mutlaka işlinizi ağlama almalısınız. Tüm birikiminizle aldığınız aracın arızalı ve bozuk çıkması sürekli masraf çıkarması sizi derinden üzecektir. Nasıl oldu da ben bu aracı aldım deyip kendinize kızacaksınız. Aracı satan kişinin sözlerine kandığınız için kendinize kızacaksınız. Bu durumlara düşmemek için aracın sağlam olup olmadığını test etmek için satın alacağınız aracı oto ekspertiz servisimize getirin. Aracınızı 501 noktadan incelemeye alıp size geniş bir rapor sunuyoruz. Aracın iç aksamı, dış aksamı gibi tüm noktaları derinlemesine incelenir. Aracın geçmişte yaptığı kazalar ve araçta değişen parçaları da ekspertiz servisimizden öğrenebilirsiniz. Aracın kilometresi gerçeği yansıtıyor mu? Aracın hasar kaydı var mı? Aracın hangi parçaları değişmiş, aracın neresi boyanmış, araçta mevcut arızalar nelerdir, aracın yakın zamanda arıza oluşturacak yerleri nelerdir, araç vereceğiniz paraya değer mi değmez mi? Aracın sağlamlık durumu nasıl gibi tüm sorularınızın cevabı ekspertiz raporlarında yer alır.

 

Her Computest Aynı İşlemi Mi Yapar?

Etimesgut Computest firması olarak computest hizmetimiz standarttır. Bütün computest firmaları aynı işlemleri yaparlar. Firmaların yöntemleri farklı olabilir. Öğrenmek istediğiniz tüm bilgiler ekspertiz raporunda ayrıntılı olarak yer alır. Araç satın alma işlemini sağlam biçimde yapmak, sağlamlığından emin olduğunuz bir aracı satın almak için hemen bizimle iletişime geçip oto ekspertiz hizmetlerimizden faydalanın.

 

2/29/2020 11:58:46 PM
1664 kez görüntülendi
Etiketler: , ,