Ankara Oto Ekspertiz | Çankaya Oto Ekspertiz | Ankara Çankaya Oto Ekspertiz

Oto Ekspertiz Nasıl Yapılır ?

Çankaya oto ekspertiz servisi olarak size oto ekspertiz hizmetlerinin ne olduğunu, oto ekspertiz hizmetlerinin faydalarını ve oto ekspertiz servislerinin nasıl yapıldığını anlatmaya çalışacağız.

 

Çankaya oto ekspertiz servisi olarak aracı detaylı bir şekilde inceleyebilmek için gerekli tüm ekipmanlara ve profesyonel çalışanlara sahibiz. Uzman ekibimiz aracı birkaç noktadan değil tüm boyutu ile derinlemesine inceleyerek, inceleme sonuçlarını rapor halinde sunar. Rapor bilgileri sır niteliğinde değildir. Yani elde edilen sonuçlar hem alıcıya hem de satıcıya verilir. Burada amaç tarafsızlık ilkesinden yola çıkarak hem alıcının hem de satıcının bu işten zarara uğramasını önlemektir. Bu yüzden elde edilen veriler üzerinde hiçbir değişiklik yapılmadan olduğu gibi sunulur.

 

Çankaya oto ekspertiz servisi olarak güvenilir oto ekspertiz hizmetini müşterilerimize uygun fiyat, kolay ödeme seçenekleri ile tarafsız bir biçimde sunuyoruz. Randevu saatinde aracı ekspertiz servisine bırakıp aracı almanız için verilen zamanda gelip aracınızı ve araçla ilgili raporu alabilirsiniz.

 

Çankaya oto ekspertiz servisimize gelmeniz size birçok açıdan avantaj sağlar. Aracın mevcut teknik durumunu ekspertiz servisimizde detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Aracın kısa bir zaman sonra hangi noktadan arıza çıkarabileceği, bu arıza neticesinde ne kadar masraf çıkaracağı size detaylı olarak sunuyoruz. Satın alacağınız aracın bir hilesinin olup olmadığını ekspertiz servisi olarak tespit ediyoruz. Son günlerde en çok yapılan hilelerden birisi aracın kilometresi ile oynanmasıdır. Kilometresi yüksek araçların satışını kolay hale getirmek için aracın kilometresi düşürülür. Böylece aracı satın almak isteyen kişi araç az kullanılmış diye aracı satın alır. Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız satın alacağınız aracı ekspertiz servisine getirin. Ekspertiz servislerinde aracın kilometresi ile oynanıp oynanmadığını anlayabilirsiniz.

 

Çankaya oto ekspertiz servisi olarak satın alacağınız aracın daha önce kazası olup olmadığını sizler için tespit ediyoruz. Aracın muayene kayıtlarını ortaya çıkarıyoruz. Araç için ayırdığınız bütçenin araç için değer mi değmez mi olduğunu belirleyip size bu konuda rehber oluyoruz. Ekspertiz raporu ile satıcının size araç hakkında verdiği bilgilerin ne kadar doğru olduğunu net bir şekilde öğrenmiş oluyorsunuz.

2/26/2020 11:21:52 AM
1347 kez görüntülendi
Etiketler: , ,