Ankara Oto Ekspertiz | Çankaya Computest | Ankara Çankaya Computest | Çankaya Computest Ankara

Çankaya Computest firması olarak ikinci el araç sektörüne güven tazelemeye devam ediyoruz. Araç satın almak isteyenler ekspertiz servislerimize gelerek araç hakkında geniş bilgi sahibi olabilir. Uzman ekibimiz son teknolojik bilgisayar sistemli araç muayene cihazları ile aracınızı 501 açıdan incelemeye alır. İnceleme sonrası hem alıcıya hem de satıcıya araçla ilgili rapor sunulur. Raporlar gerçeği yansıtır. Raporlar üzerinde hiçbir değişiklik yapmadan sonuçları hem alıcıya hem de satıcıya aktarırız. Böylece alıcı alacağı aracı, satıcı da sattığı aracı daha iyi tanımış olur.

 

Çankaya Computest firması olarak araç içi ekspertiz hizmeti veriyoruz. Araç içi ekspertiz hizmetinde aracın kliması, müzik çaları, güneşlikleri, emniyet kemeri, iç aydınlatmaları, kalorifer ızgaraları, koltukları, kapı döşemeleri, cam açma düğmeleri, cam motorları, kapı kolları, tavan döşemeleri kontrol edilir.

 

Çankaya Computest firması olarak boya kaporta testinde boya kontrolü elle kontrolün yanı sıra boya kalınlık ölçer cihazı ile boyanın kalınlık değeri ölçülür. Boya ve kaporta durumu aracın değerini etkiler. Orijinal boyasız diye satın aldığınız aracın boyalı olması aracın değerinin düşmesine neden olur.

 

Çankaya Computest firması olarak fren testini iso belgeli son teknolojik cihazlarla yapıyoruz. Aracın tekerleklerinin fren esnasında sıkma gücünü test edip rapor ediyoruz. Süspansiyon test cihazları ile amortisörlerin patlak olup olmadığını tespit ediyoruz. Yanal kayma cihazıyla tekerlerin yere basma oranlarını test ediyoruz. Ön takımı bozuk olan araçlarda ön teker ile arka teker arasında sapmalar oluşur. Bu sapmalar lastikleri içeriden ve dışarıdan yiyip bitirebilir.

 

Çankaya Computest firması olarak Dynometre testi ile emniyet kemerleri ile üzerinde silindir bulunan bir makineye bağlanıp yolda yolculuk yapıyor gibi gaz yapılır. Araç güvenliği için bu testin mutlaka yaptırılması gerekir. Ekspertiz servisimizden hizmet almak için hemen bizimle iletişime geçip randevu alın. Ekspertiz işlemleri 30 dakika sürmektedir. Satın alacağınız araç hakkında en doğru ve sağlam bilgiyi ekspertiz servisimizden öğrenebilirsiniz. Uygun fiyata kaliteli bir ekspertiz hizmeti için Çankaya Computest firmasını tercih edebilirsiniz.

2/29/2020 11:54:15 PM
1573 kez görüntülendi
Etiketler: , ,