Ankara Oto Ekspertiz | Batıkent Oto Ekspertiz | Ankara Batıkent Oto Ekspertiz | Batıkent Oto Ekspertiz Servisleri

Batıkent Oto Ekspertiz Servisleri

Batıkent oto ekspertiz servisi olarak satın alacağınız aracın beklentilerinizi ne kadar karşılayacağını belirleme konusunda size destek oluyoruz. Aracın geçmişte kaza yapıp yapmadığını aracı satın alacağınız kişi size net olarak söylemez. Aracın satılması için satıcı araçla ilgili bazı gerçekleri sizden gizlemek isteyebilir. Gizlenen her bilginin ileride size zarar olarak döneceğini unutmayın. Araçla ilgili bilmeniz gereken tüm gerçekleri size tarafsız bir şekilde Batıkent oto ekspertiz servisi açıklar. Araç sorunlarını tespit etme işi basit usul teknikler ve gözlemlerle değil son teknolojik cihazlar kullanılarak, sayısal verilerden ve rakamlardan yola çıkarak nesnel sonuçlar elde edilir. Elde edilen sonuçlar olduğu gibi hem alıcıya hem de satıcıya aktarılır. Böylece iki tarafta bu alışverişten zarara uğraması önlenmiş olur.

 

Satın alacağınız aracın sorununu belirlemenin en sağlıklı yolu Batıkent oto ekspertiz servisini kullanmaktır. Üstün teknolojik cihazlarla, bilgisayar sistemli ölçüm aletleri ile aracın 501 parçası incelemeye alınır. Aracın mevcut sorunu ve yakın zamanda ortaya çıkabilecek sorunu size rapor halinde sunulur. Sorunun giderilmesinin ne kadar masraf gerektirdiği size iletilir. Böylece araç alım işini sağlıklı bir şekilde yapmış olursunuz

 

Aracın kilometresi ile oynanıp oynanmadığını anlamak için Batıkent oto ekspertiz servislerini kullanabilirsiniz. Kilometresi yüksek olan araçlar zor alıcı bulur. Bu durumda aracını satmak isteyen kişiler aracın kilometresi ile oynayıp yüksek olan kilometreyi düşük gösterebilir. Alanında uzman olmayan birisi bu gerçeği anlayamaz. Bu gerçeği ancak teknolojik ölçüm cihazları ile anlayabilirsiniz. Az kullanılmış bir araç satın aldığınızı düşünürken kilometresi oynanmış bir araç satın alarak aslında çok kullanılmış bir araç almış olursunuz. Araç alım satım işinde kendinizi sağlama almak, sorunsuz iyi bir araç satın almak için mutlaka satın alacağınız aracı Batıkent oto ekspertiz servisine getirin. Aracın motor ve diğer teknik aksanları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, aracın satışında hile yapılıp yapılmadığını anlamak, aracın ederinin satış fiyatında olup olmadığını sağlıklı bir şekilde anlamak için hemen bizimle iletişime geçip oto ekspertiz servisimizden randevu alın.

2/26/2020 11:29:07 AM
1412 kez görüntülendi
Etiketler: , ,