Ankara Oto Ekspertiz | Balgat Computest | Ankara Balgat Computest | Computest Balgat Ankara

Neden Computest Yapılmalıdır?

Balgat Computest firması olarak araçların parçalarının işlev durumlarını kontrol ediyoruz. Aracın tüm parametrelerini değerlendirip rapor halinde müşterilerimize sunuyoruz. Rapor hazırlama aşamasında kullanılan tüm test cihazları son teknolojik ürünler olup çıkan sonuçlar şeffaf ve doğru bir şekilde müşteriye sunulur. Test yaptırmadan bir araç satın aldığınızda araç satın aldıktan kısa bir süre sonra sorun çıkarabilir. Aracı satın aldıktan sonra sürpriz masraflarla karşılaşmak istemiyorsanız aracı satın almadan önce mutlaka ekspertiz servisine getirmelisiniz. Ekspertiz servisi olarak büyük bir titizlilik içinde aracın tüm parçalarını detaylı olarak inceleyip aracın durumu hakkında size gerçekçi bilgiler sunuyoruz. Ekspertiz raporu ile satın alacağınız araçla ilgili kafanızdaki tüm soru işaretlerine cevap bulabilirsiniz.

 

Oto Ekspertiz İşlemleri Ne Kadar Sürer?

Balgat Computest servisimizde bir aracın test süresi 30 dakikadır. İş yoğunluğuna göre hizmet süremiz değişmektedir. Bu yüzden aracı getirmeden önce mutlaka bizi arayıp randevu almalısınız. Randevu sistemi ile çalışan ekspertiz firmamız uygun fiyata sıfır hata ile ölçüm yapıp müşterilerine tarafsız bir biçimde sunmaktadır. Uzman kadromuz ile oto ekspertiz hizmetini doğru bir şekilde yapan firmamız müşteri memnuniyet ilkesinden taviz vermeden hizmet vermeye devam ediyor. Araç ekspertiz merkezimiz TSE belgelidir. Aracınızı aynı anda birden fazla alanda profesyonel personeller tarafından kontrol edilir. Servisimiz tamamen teknolojik alt yapı ile hazırlanmıştır.

 

Oto Ekspertiz Servisinde Hangi Testler Yapılır?

Balgat Computest servisimize gelen müşterilerimize araç hakkında detaylı rapor sunabilmek için araçla bir takım testler uygulanır. Oto ekspertiz servisimizde araçlara uygulanan testler şunlardır:

1- Boya kaporta test

2- Fren test

3- Süspansiyon test

4- Yanal kayma test

5- Dynometre test

6- Diagnostic test gibi

Bu sayılan 6 testin dışında araç elektrik aksamı, sisler, farlar, park stop lamaları ve sinyalleri kontrol ediyoruz. Araç iç ekspertiz hizmetinde ise aracın kliması, müzik çaları, güneşlikleri, iç aydınlatma sistemleri, kalorifer ızgaraları, kapı döşemeleri, cam açma kapama düğmeleri, kapı kolları, cam motorları, tavan döşemesi kontrol edilir.

2/28/2020 4:37:01 PM
1746 kez görüntülendi
Etiketler: , ,