Ankara Oto Ekspertiz | Ankara Yenimahalle Oto Ekspertiz | Ankara Yenimahalle Ototest

Yenimahalle Ototest Merkezi

Yenimahalle Ototest merkezinde satın almak istediğiniz aracın satış ilanında belirtilen özelliklere sahip olup olmadığının tespitini yaptırabilirsiniz. Araç dış görünüş itibari ile mükemmel görünebilir. Aracın iç aksamında bir sıkıntının olup olmadığını ancak aracı ekspertiz servisine sokarak anlayabilirsiniz. Sanayide bir ustaya gösterme gibi geleneksel yöntemler artık kullanılmıyor. Sanayide usta aracı birkaç noktadan analiz ederken ekspertiz merkezlerinde aracınız 501 açıdan incelenir. Elde edilen sonuçlar rapor halinde size sunulur. Siz de böylece satın alacağınız aracın artı ve eksi yönlerini tüm çıplaklığıyla görmüş olursunuz. Araç alımının sağlıklı bir şekilde olması için mutlaka aracın Ototest merkezimize gelip ekspertiz yapılması gerekir.

 

Yenimahalle Ototest merkezimizde aracın beyan edilen dışında bir arızasının olup olmadığını, aracın geçmişte bir kazasının olup olmadığını, aracın hangi parçasının değişmiş olduğunu, araç daha önce kaza yapmışsa araçta toplam hasar miktarı ne kadar gibi sorularına ekspertiz servisinde cevap bulabilirsiniz. İkinci el araçların motor, kaporta, fren sistemi başta olmak üzere tüm bölümleri özel teknik cihazlarla inceleyip rapor halinde size sunuyoruz. Ekspertiz servisimiz aracın kusursuz çalışan noktalarının da performansını ölçüp size rapor eder. Aracın yakın zamanda hasar verebilecek noktalarını da böylece önceden tespit emiş olursunuz.

 

Yenimahalle Ototest merkezimiz satın alacağınız aracın kilometresini incelemeye alır. Satın alacağınız araç gerçekten satıcının belirttiği gibi az kullanılmış mı? Kilometre göstergesi gerçeği yansıtıyor mu? Sorularının cevabını ekspertiz servisimizde öğrenebilirsiniz. Satıcılar aracın kilometresini düşük göstermek isteyebilir. Kimi araçların kilometresi ile oynanır. Oynanmış bir kilometreyi ancak işinde uzman birisi teknik ölçümlerle anlar. Kilometresi düşük diye az kullanılmış olduğunu düşündüğünüz bir araç çok kullanılmış olabilir.

 

Yenimahalle Ototest merkezimizde ölçümler son teknolojik cihazlarla yapılır. Ekspertiz uzmanlarımız kusursuz ölçüm yaparlar. Alıcı ve satıcının alım satım işinden zarar etmemesi için sorunsuz bir ekspertiz hizmeti verilir. Ototest merkezimize gelmeden araç satın almayın. Satın alacağınız aracın sağlamlığını satıcının sözleri ile değil ekspertiz raporlarına bakarak test etmelisiniz. Aksi taktirde yanlış bir alışverişe imza atıp büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz.

3/4/2020 12:01:19 PM
1545 kez görüntülendi
Etiketler: , ,