Ankara Oto Ekspertiz | Ankara Yenikent Ototest | Yenikent Ototest

Yenikent Ototest Merkezi

Yenikent Ototest firması olarak işlem yapılacak aracın daha önce kaza yapıp yapmadığını, değişen parçalarının olup olmadığını, mekanik aksamı bozuk olan bölgeleri, yapılan boya işlemleri gibi birçok işlemi tespit edip müşterilerimize detaylı olarak rapor sunuyoruz. Rapor ekspertiz yaptıran kişiye onaylı olarak teslim edilir. Satın alacağınız aracın bilinmeyen sorunlarını öğrenmek, aracı satın aldıktan sonra sorun yaşamamak için Yenikent Ototest merkezimize mutlaka uğrayın.

 

Yenikent Ototest merkezi olarak araç satın almak isteyen kişilerin satın alacağı aracı tanıması noktasında en büyük yardımcısı oluyoruz. Satıcının size itiraf edemediği tüm gerçekleri oto ekspertiz servislerimizde öğrenebilirsiniz. Nasıl bir araç satın alacağınızı bilmek sizin en doğal hakkınız. Araç alım konusunda hata yapmamak için satın alacağınız aracı iyi tanımanız gerekir. Aracın mevcut arızalarının yanı sıra araçta yakın zamanda oluşabilecek arızalardan da haberdar olmalısınız. Aracı satın alma kararınıza etki edecek tüm gerçekleri ekspertiz servisinde öğrenebilirsiniz.

 

Yenikent Ototest merkezimizde tüm ölçümler bilimseldir. Tahmini olarak araç test etmiyoruz. Ölçümlerimizi göz kararı ile değil bilgisayar destekli özel cihazlarla yapıyoruz. Ölçüm sonuçlarına hiçbir şekilde müdahale etmiyor sonuçları olduğu gibi yansıtıyoruz. Tarafsızlık ilkesinden taviz vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz. Hem alıcı hem de satıcının zarar etmemesi için ölçümlerimizi iki tarafa da iletiyoruz.

 

Yenikent Ototest merkezimizde araçla ilgili tüm detaylar size özel olarak raporlanır. Aracın kaporta aksamında boyama olup olmadığı, aracın daha önce kaza yapıp yapmadığını, araçta daha önce hasar kaydı olup olmadığını, aracın kilometresinin gerçeği yansıtıp yansıtmadığı, aracın iç aksamında sorun olup olmadığı, aracın yakın zamanda arıza verecek noktaları tespit edilip rapor halinde sunulur. Böylece satın alacağınız aracı yakından tanımış olur alım konusunda daha sağlıklı kararlar vermiş olursunuz.

 

Yenikent Ototest merkezimiz son teknolojik donanıma sahip ekspertiz merkezimizde uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile ekspertiz hizmeti vermektedir. Alanında uzman olan ekibimiz 30 dakika gibi kısa bir sürede aracınızı 501 noktadan incelemeye alıp ayrıntılı bir şekilde size rapor halinde sunar. Böylece siz de satın almak istediğiniz aracı daha yakından tanımış olursunuz

3/4/2020 11:56:09 AM
1412 kez görüntülendi
Etiketler: , ,