Ankara Oto Ekspertiz | Ankara Sincan Oto Ekspertiz | Ankara Sincan Ototest

Sincan Ototest Merkezi

Sincan Ototest firmamız 2. el araçları teknik cihazlarla inceleyip rapor halinde araç alıcısına ve satıcısına raporluyoruz. Böylece alım satım dünyasında güvene dayalı alışverişlerin yapılmasına vesile oluyoruz. Alım satım konusunda mağduriyet yaşamamak adına satın alınacak araç mutlaka Ototest merkezine getirilip ekspertiz edilmesi gerekir.

 

Sincan Ototest merkezi olarak incelemeye aldığınız aracın, geçmişte kaza yapıp yapmadığını, geçmişte kaza yapmışsa hangi parçaların değiştiğiniz, mekanik aksamda bozuk olan yerleri, yakın zamanda masraf çıkarabilecek noktalar tespit edilir. İnceleme sonrası elde edilen bulgular yazılı rapor olarak sunar. Bu rapora ekspertiz raporu denir. Satın alacağınız aracı 501 noktadan inceleyip size en doğru ve sağlıklı bilgileri sunuyoruz.

 

Az kullanılmış bir araba almak isteyen kişiler, aracın toplam kilometresine bakar. Kilometresi düşük olan araçlar az binilmiş kabul edilir. Aracını satmak isteyen, aracın kilometresini düşürerek aracı az kullanılmış göstermek ister. Ekspertiz hizmetinin yaygınlaşması ile birlikte artık satıcılar araçla ilgili bazı gerçekleri gizleyemez hale geldi. Son teknolojik ölçüm cihazları ile artık araçların bütün özel durumları deşifre olmaya başladı.

 

Sincan Ototest merkezimiz sıfır hata ile ölüm yapar. Ölçümleri bilgisayar destekli ölçüm cihazları ile yapar. Elde edilen verilere hem alıcı hem de satıcı müdahale edemez. Sonuçları olduğu gibi alıcı ve satıcıya iletiriz. Böylece alıcı nasıl bir araç satın aldığını, satıcı da nasıl bir araç sattığını bilmiş olur. Ekspertiz hizmetini uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile almak için hemen bizimle iletişime geçin. Ekspertiz servisimiz bağımsız bir kuruluştur. Hiçbir kişi ve kuruma hizmet etmez. Elde ettiği sonuçları objektif bir şekilde değerlendirip ekspertiz raporunu hem alıcıya hem de satıcıya iletiyoruz.

 

Sincan Ototest merkezimize uğramadan araç satın almayın yoksa pişman olursunuz. Satın almak istediğiniz aracı ekspertiz servisimiz getirin. Bir de biz inceleyelim. Araçla ilgili bilmeniz gereken tüm gerçekleri size anlatalım. Araç alım işleminde hata yapmamak, arızalı bir araç satın almamak, ileride kötü bir sürprizle karşılaşmamak için aracı mutlaka ekspertiz servisimize getirin

3/4/2020 11:58:17 AM
1479 kez görüntülendi
Etiketler: , ,