Ankara Oto Ekspertiz | Ankara Ototest | Ankara Ototest Merkezi | Ototest Ankara

Ankara Ototest Merkezi

Ankara Ototest firması olarak 2. el araç alım satım işlerinde karşılaşabileceğiniz sorunları önceden tespit edip güvenilir bir alışveriş yapmanızı sağlıyoruz. Son teknolojik test ve ekspertiz cihazlarımızla aracı birçok noktadan test edip, araç hakkında size detaylı bilgi sunuyoruz. Satın almak istediğiniz aracı yakından tanımak, aracın hasarlarını bilmek için mutlaka aracınızı Ankara Ototest merkezimize satın alacağınız aracı getirmelisiniz. Ekspertiz alanında uzman ekibimizle, son teknolojik cihazlarımızla sıfır hata ile aracınızı analiz edip size rapor edelim. Kötü bir alışverişe imza atmak istemiyorsanız alım işi öncesinde mutlaka aracınızı ekspertiz servisine getirmelisiniz.

 

Ankara Ototest firması araç satın alırken araca değerinden çok para ödemenize engel olmak için kurulmuştur. Siz gelmeden aracınızın tüm kontrollerini yapıp araç hakkında size detaylı ekspertiz raporu sunulur. Böylece daha dürüst alışveriş yapmanız sağlanır. Araç alım işinde zarar etmek istemiyorsanız mutlaka aracınızı oto ekspertiz servisine getirmelisiniz.

 

Ankara Ototest firması olarak yüzde yüz doğruluk payı ile araç kontrolü yapıyoruz. Elde ettiğimiz verileri olduğu gibi nesnel bir şekilde size sunuyoruz. Hem alıcının hem de satıcının menfaatini korumak adına tarafsız oto ekspertiz hizmeti veriyoruz. Her marka ve model araçları en ince noktasına kadar tarayıp elde ettiğimiz verileri size rapor halinde sunuyoruz.

 

Ankara Ototest servisi olarak Ankara’nın en kaliteli ve doğru sonucunu veren oto test hizmetini veriyoruz. Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Peugeot, Renault, Volvo, Porsche marka arabaların tam kapsamlı oto testleri yapılır.

 

Ankara Ototest firmamızda Ototest hizmet bedeli aracın markasına ve modeline göre değişir. Ankara’da en uygun fiyata oto test raporu veren firmayız. Yenilenen oto test merkezimizle sizlere daha hızlı ve kaliteli ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Computest merkezimize bir telefon kadar uzak olduğunuzu unutmayın. Bizi arayarak hemen servisimizden randevu alabilirsiniz. Yeni, eski tüm araçların testini oto ekspertiz merkezimizde yaptırabilirsiniz.

3/2/2020 3:46:38 PM
1384 kez görüntülendi
Etiketler: , ,