Ankara Oto Ekspertiz | Ankara Oto Ekspertiz Fiyatları | Oto Ekspertiz Fiyatları | Oto Ekspertiz Fiyatları Ankara

Oto Ekspertiz Fiyatları

Araç satın alma işlemlerinin sağlıklı bir şekilde yapılması için aracın mutlaka oto ekspertiz servisine götürülmesi gerekir. Oto ekspertiz raporuna bakmadan araç almak büyük bir hatadır. Oto ekspertiz raporuna bakmadan araç satın aldığınızda kısa bir süre sonra araç arızalanmaya başlar. Her arıza da size masraf çıkartır.

 

Oto ekspertiz fiyatları verilen hizmetlere göre değildir. Ekspertiz ücretlerini 3 paket altında talep edebilirsiniz. Kaporta ekspertiz hizmeti ile araç boyası ve kaporta sorunları tespit edilir. Genel ve full ekspertiz paketlerinde; mekanik test, motor dyno testi, fren testi, süspansiyon testi, diagnostik cihaz ile arıza tespit edilir. Full ekspertiz hizmetinde, genel ekspertiz paketine ilave, motor ömrünü büyük ölçüde azaltan, büyük maddi kayıplara neden olan silindir conta kaçaklarını tespit testi yer alır.

 

Oto ekspertiz fiyatları ekspertiz servisinin bulunduğu semt, oto ekspertiz servisinin popülerlik durumu, verilen hizmetlere göre değişir. Ekspertiz hizmetini TSE hizmet yeterlilik belgesi olan oto ekspertiz servislerinden almaya özen gösterin.

 

Oto ekspertiz hizmeti araç satın alırken araçla ilgili hayati bilgiler verir. Bu yüzden oto ekspertiz hizmetlerini ekspertiz alanında uzman olan köklü bir firmadan almalısınız. Sıfır hata ile garantili ekspertiz veren bir firma bulup bu firmadan hizmet almalısınız. Eksperiz servisine gelmeden araç satın almak büyük bir hata olur. Ekspertize vermekten çekindiğiniz 300-500 liranın 8-10 katını aracı aldıktan sonra araç arıza verince ödemek zorunda kalırsınız.

 

Oto ekspertiz servisimiz alanında uzman ekibimiz, son teknolojik donanımlı cihazlar kullanarak, uygun fiyata, kolay ödeme seçenekleri ile ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Oto ekspertiz fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin.

3/4/2020 12:09:53 PM
3454 kez görüntülendi
Etiketler: , ,