Ankara Oto Ekspertiz | Ankara İvedik Ototest | Ankara İvedik Ototest Merkezi

İvedik Ototest Merkezi

Ototest 2. el araç sektöründe aracın iç ve dış aksamlarının analiz edilerek incelenip raporlanmasıdır. Ototest firmaları oto ekspertiz hizmeti verirler. 2. el araç satın almak isteyip aracı yakından tanımak isteyenler aracı oto ekspertiz servislerine getirerek araçla ilgili derinlemesine bilgi sahibi olurlar. Böylece araç satın alma işleminde hata yapılmamış olur. Bozuk ve arızalı bir aracı kimse satın almak ister, her tarafı boyalı bir aracın değeri orijinal araca göre daha düşüktür. Tüm bu olumsuzluklar araç satıcısı tarafından gizlenir ve söylenmek istemez. Ekspertiz servisleri araç sahibinin size söylemeye cesaret edemediği tüm gerçekleri söyler.

 

İvedik Ototest merkezimizde hiçbir gerçek gizlenemez. Aracın boyalı olup olmadığını, aracın hasar kaydının olup olmadığını, aracın hangi parçalarının değişmiş olduğunu, aracın kazasının olup olmadığını, aracın kilometresinin gerçeği yansıtıp yansıtmadığını, aracın arızalı noktalarını, aracın yakın zamanda arıza oluşturabilecek yerlerini Ototest merkezimizde yapılan oto ekspertiz raporu ile öğrenebilirsiniz.

 

İvedik Ototest merkezimiz son teknolojik donanıma sahip, deneyimli personeli ile sıfır hatalı araç analizi yapmaktadır. Ekspertiz servisimiz bağımsızdır. Hiçbir kurum ve kişiye hizmet etmez. Hem alıcının hem de satıcının çıkarlarını korumayı kendimize ilke edindik. Bu yüzden elde ettiğimiz sonuçları olduğu gibi net bir şekilde hem alıcıya hem de satıcıya sunuyoruz.

 

İvedik Ototest merkezimizde oto ekspertiz işlemleri maksimum 45 dakika sürer. Bu süre içinde aracınız 501 açıdan incelenir. İnceleme sonuçları size bir rapor halinde sunulur. Ekspertiz raporu araç alım konusunda size rehber olur. Sorunlu bir araç satın almamak için satın alacağınız aracı mutlaka oto ekspertiz servisine getirmelisiniz.

 

İvedik Ototest merkezimizde ölçümler bilgisayar destekli cihazlarla yapılır. Ototest konusunda uzman olan ekibimiz şimdiye kadar binlerce araca sıfır hata ile ekspertiz hizmeti sundu. Uygun fiyata kaliteli ekspertiz hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçin. Ekspertiz ücretlerimiz marka ve modele göre değişiklik göstermektedir. Güncel ekspertiz fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin

3/2/2020 4:04:57 PM
1317 kez görüntülendi
Etiketler: , ,