Ankara Oto Ekspertiz | Ankara Garantili Oto Ekspertiz | Garantili Oto Ekspertiz

Araç Alım-Satımında Ekspertiz Yaptırmak

Yeni bir araç satın alırken satın alacağınız araç hakkında tüm detaylara sahip olmak alım esnasında yapılan hataları minimum düzeye indirir. Araç ekspertiz raporu aracın yaşına, kullanım miktarına, değişen parçasına ve piyasasına göre çıkar. Ekspertiz işi tam bir bilgi, deneyim ve uzmanlık işidir. Alıcı ve satıcının ticaretinin şeffaflık içinde tamamlanması için mutlaka ekspertiz işlemi yapılması gerekir.

 

Satın alacağınız aracın ekspertiz raporu olmadan araçta değişen parçaları, boya uygulamalarını, mekanik ve elektronik arızalarını tespit etmek zordur. Ekspertiz raporu teknolojik cihazlarla yapılan test sonuçlarına göre hazırlanır. Garantili ekspertiz servislerinde ölçümler sıfır hata ile yapılır. Ekspertiz işlemlerini yapan personellerin ekspertiz konusunda eğitimli olması, ekspertiz cihazlarını kullanabilmeli, verileri doğru biçimde yorumlamaları gerekir.

 

Ekspertiz servisine götürülmeden yapılan araba alışverişlerinde genelde alıcılar hep mağdur olup zor duruma düşmüştür. Aracı aldıktan sonra aracın arızalı ve hatalı bölümlerini gördükçe pişmanlıklar artmaya başlar. Ekspertiz servisleri aracın arızalı bölümlerini tespit etmenin yanı sıra araçta kısa bir süre sonra oluşabilecek hasarları da tespit eder.

 

Ekspertiz servisinde araçlar 501 noktadan incelemeye alınır. İncelemeler bilgisayar sistemli teknolojik cihazlarla yapılır. İnceleme 30 dakika sürer. Bu süre içinde araç birçok açıdan incelenir. Aracın iç aksamı, motoru, fren sistemi, balataları analiz edilir. Aracın kaporta aksamında boya durumu incelenir. Aracın daha önce kaza yapıp yapmadığını, aracın hasar kaydının olup olmadığını, aracın kilometresinin doğru olup olmadığı, aracın arızaları, aracın çalışan aksamının performans durumu ekspertiz raporunda yer alır.

 

Ekspertiz servisleri garantili oto ekspertiz hizmeti verir. Ölçümleri sayısal verilere dayanır. Ölçümler cihazlarla yapıldığı için sıfır hata ile yapılır. Ekspertiz işleminden sonra aracı satın alıp almama kararını sağlıklı bir şekilde verebilirsiniz. Araç alım işlerini sağlama bağlamak, verdiğiniz paraya değecek bir araç satın almak için mutlaka siz de garantili oto ekspertiz hizmetinden faydalanmalısınız. Ekspertiz servisine götürmeden araç satın almak ileride büyük pişmanlıklar yaşamanıza neden olur.

3/4/2020 12:13:40 PM
2662 kez görüntülendi
Etiketler: , ,