Ankara Oto Ekspertiz | Ankara Etimesgut Ototest Merkezleri | Etimesgut Ototest

Etimesgut Ototest Merkezi

Satın almak istediğiniz bir aracı detaylı olarak analiz etmelisiniz. Acele karar vermek, aracı incelemeden almak, alım işleminden sonra size sıkıntı çıkarabilir. Aracı aldıktan kısa bir süre sonra aracın sürekli bozulup arıza vermesi canınızı sıkar. Her bozulma size masraf çıkarır. Böyle bir duruma düşmek istemiyorsanız araç satın almadan önce aracın iyi analiz edilmesi gerekir. Bir aracı analiz etmenin 2 yolu var. 1. yol aracı alıp sanayide birkaç ustaya gösterip inceletmek, 2. yol ise ekspertiz servislerine gitmek.

 

Etimesgut Ototest merkezi olarak her zaman biz size 2. yolu tavsiye ediyoruz. Sanayide ustaya gittiğiniz zaman usta aracı birkaç noktadan inceler. Araç inceleme işini fiziki olarak yapar ve aracı birkaç noktadan inceler. Gözünden kaçan her husus size ileride arıza ve masraf olarak döner. Aracı birkaç ustaya göstermek ise size çok pahalıya mal olur.

Ekspertiz servisleri aracınızı bilgisayar destekli cihazlarla test eder. Aracınızın 501 parçasını derinlemesine analiz eder. Araçta sorunlu tüm noktaları tespit edip ekspertiz raporunda size sunulur.

 

Etimesgut Ototest merkezimiz son teknolojik cihazlarla donatılmıştır. Ölçümlerimiz bilgisayar desteklidir. Sıfır hata ile araç ölçüm ve analiz işlemleri yapıyoruz. Ölçümlerimizi objektif bir şekilde yapıp elde ettiğimiz bilgiler üzerinde hiçbir suretle oynama yapmadan olduğu gibi hem alıcıya hem de satıcıya sunuyoruz. Ekspertiz servisimiz hiçbir kuruma ve kişiye bağlı değildir. Hem alıcının hem de satıcının menfaatini korumak adına sıfır hata ile objektif bir ölçüm gerçekleştiriyoruz.

 

Etimesgut Ototest merkezimiz satın almak istediğiniz araçla ilgili kafanızı kurcalayan tüm sorulara cevap bulabileceğiniz bir noktadır. Satın almak istediğiniz araç gerçekten az kullanılmış mı? Kilometresi doğru mu? Araç daha önce kaza yaptı mı? Aracın hasar kaydı var mı? Aracın hangi parçaları değişmiş, hangi parçaları orijinal? Araca vereceğiniz paraya bu araç değer mi? Gibi araçla ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler ekspertiz raporunda yer alır. Ekspertiz servisimizde ekspertiz işleri 30 dakika sürer. Bu süre içinde aracınız birçok açıdan analiz edilir

3/2/2020 4:13:08 PM
1253 kez görüntülendi
Etiketler: , ,