Ankara Oto Ekspertiz | Ankara Computest | Computest Ankara | Ankara Computest Firmaları

Ankara Computest merkezimizde araçların parçaları, işlevleri ve performansı ölçülür. Ölçüm sonucunda elde edilen veriler olduğu gibi, üzerinde hiçbir değişiklik yapılmadan raporlanıp hem alıcıya hem de satıcıya iletilir. Bağımsız ve tarafsız olduğumuz için ikinci el araç satın almak isteyenler satın almak istedikleri araç hakkında gerçek bilgiye ulaşmak için bizi tercih ediyor. Firma olarak hem alıcının hem de satıcının zarara uğramaması için ölçümlerimizi sıfır hata ile yapıyoruz.

 

Ankara Computest firması olarak üstün donanımlı ekspertiz merkezimizle araçların iç ve dış aksamını kontrol edip müşterilerimize rapor halinde sunuyoruz. Ekspertiz raporlarımızda neler yer alır, isterseniz biraz bu konuya değinelim. Ekspertiz servisi size satın alacağınız araçla ilgili gerçek ve doğru bilgi verir. Satıcının aracıyla ilgili söyledikleri bilgilerin doğruluğunu yanlışlığını ekspertiz servisimizde ölçüm cihazlarımız size net bir şekilde söyleyecektir.

 

Ankara Computest firması olarak insanların mutluluğu ve huzuru için çalışıyoruz. İkinci el araç satımında hem alıcı hem de satıcının güvenli bir şekilde alışveriş yapmasını sağlamak için mücadele ediyoruz. Satın almak istediğiniz aracın tüm parçalarının orijinal olduğunu satıcı size söyler. Aracını değerinde satabilmek için aracın tüm parçaları orijinal der. Aracın gerçekten tüm parçalarının orijinal olup olmadığını ekspertiz servisimize gelerek öğrenebilirsiniz.

 

Ankara Computest firmasına getirdiğiniz aracın kilometresi gerçekten üzerinde yazan rakamı yansıtıp yansıtmadığını sizler için tespit ediyoruz. Özellikle çok kullanılmış ticari araçları kimse satın almak istemez. Araç satın almak isteyen kişiler az kullanılmış, yeniye yakın, hasarsız araç almak ister. Satıcılar aracını daha kolay satabilmek için aracın kilometresini düşürebilirler. Bu durumda alıcı aracın kilometresinin az olduğunu düşünerek aracı satın almak ister. Böyle bir yanılgıya düşmemeniz için mutlaka satın alacağınız aracı Ankara Computest servisimize getirin. Servisimizde son teknolojik cihazlar kullanılarak aracın kilometresi kontrol edilir.

 

Ankara Computest firması olarak ikinci el araç almak isteyen Ankara halkına rehber olmayı, yol göstermeyi kendimize görev edindik. Bu yüzden ölçümlerimizi büyük bir ciddiyet içinde yapıyoruz. Hatasız bir ekspertiz hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçin.

2/28/2020 4:31:37 PM
1311 kez görüntülendi
Etiketler: , ,