Ankara Oto Ekspertiz | Ankara Computest | Ankara Oto Test | Ankara Oto Ekspertiz Servisleri

Ankara Oto Ekspertiz Servisleri

İkinci el araç almayı düşünen herkesin oto ekspertizin ne olduğunu bilmesi gerekir. Otomobil satın alırken hangi aracı satın alacağınızı belirlerken birçok ayrıntıya dikkat etmelisiniz. Satın alacağınız ikinci el araç hakkında emin olmak için Ankara oto ekspertiz servisini kullanabilirsiniz. Ekspertiz servisinde satın alacağınız araç birçok açıdan incelenip size rapor olarak sunulur. Rapor sonuçlarına göre aracı satın alıp almama kararını daha net bir şekilde verebilirsiniz.

 

Ankara oto ekspertiz servisi olarak ikinci el piyasada satışa sunulan araçları teknik açıdan inceliyoruz. Ekspertiz işlemi alanında uzman personellerimiz tarafından yapılır. Aracın teknik yapısı, genel hatları ile değil ayrıntılı bir şekilde incelenir. İnceleme sonunda rapor oluşturulur. Bu rapora ekspertiz raporu denir. Ekspertiz raporlarını tarafsız bir şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Verilerle hiçbir şekilde oynamadan gerçeği olduğu gibi hem alıcıya hem de satıcıya sunuyoruz. Çünkü bizim için hem alıcının hem de satıcının menfaatleri önemlidir. Tarafsız olduğumuz için araç alan da satan da bize güvenip alışveriş yapmaktadır.

 

Ankara oto ekspertiz servisi olarak müşterilerimize sunduğumuz raporda aracın orijinal ve değişen parçaları, aracın arıza kaydı, aracın hasar kaydı, aracın bozuk ve çalışmayan aksanları, aracın ileride sorun çıkarabilecek parçaları detaylı olarak yer alır. Böylece aracı satın alacak kişi nasıl bir araç satın aldığını, aracı satacak kişi de nasıl bir araç sattığını bilmiş olur. Bu rapor aynı zamanda aracın geçmişine dair bilgiler içerir.

 

Bütçenizi riske atmak istemiyorsanız, arızalı bir araç satın almak istemiyorsanız, aldığınız aracın sağlam olduğuna tam emin olmak için Ankara oto ekspertiz servisini kullanabilirsiniz. Aracı satın aldıktan kısa bir süre sonra aracın bozulup masraf çıkarması moralinizi fena halde bozar. Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız mutlaka satın alacağınız aracı Ankara oto ekspertiz servisine getirmelisiniz. Serviste son teknolojik cihazlarla aracınız 501 açıdan incelenir. İnceleme sonunda size sadece araçta bulunan arıza durumu değil aynı zamanda aracın ileride arıza çıkarabilecek noktaları söylenir. Böylece satın alacağınız aracın ileride size masraf çıkarmasını önceden tespit edebilirsiniz. Sorunlu ve sıkıntılı aracı ekspertiz raporlarında tespit eder almaktan vazgeçersiniz. Böylece sorunlu ve sıkıntılı bir alışveriş yapmamış olursunuz.

2/25/2020 11:09:05 PM
1408 kez görüntülendi
Etiketler: , ,