Ankara Oto Ekspertiz | Ankara Çankaya Ototest Merkezi | Ankara Çankaya Ototest

Çankaya Ototest Firması

2. el araç sektöründe mağduriyetleri önlemek amacıyla Ototest merkezleri kuruldu. Ototest merkezleri araçlara oto ekspertiz hizmeti vermeye başladı. Çankaya Ototest firması 2. el araç almak isteyen kişilere araç hakkında detaylı inceleme yapıp rapor sunan bir firmadır. Firmanın en önemli özelliği bağımsız ve tarafsız olmasıdır. Ekspertiz servisi hiçbir kuruma ya da kişiye bağlı değildir. Elde ettiği verileri olduğu gibi yansıtan firma 2. el sektöründe güven ortamının oluşması bakımından önemlidir.

 

Çankaya Ototest firması araç ekspertiz işlerini gözle, fiziksel muayene ile değil bilgisayar destekli görüntüleme ve ölçüm cihazları ile yapılır. Sıfır hata ile araçların arızalı ve sorunlu noktalarını tespit edip rapor halinde müşterilerimize sunuyoruz. Araç satın alma işleminden önce aracı daha iyi tanımak, aracın kusurlarını öğrenmek, aracın yakın zamanda hasar oluşturabilecek noktalarını anlamak için Ototest merkezimize mutlaka uğramalısınız.

 

Çankaya Ototest firmamız ekspertiz hizmetlerini uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile sunmaktadır. Satın alacağınız aracın kilometresinin gerçeği yansıtıp yansıtmadığını servisimizde öğrenebilirsiniz. Aracın daha önce kaza yapıp yapmadığını, aracın hasar kaydının olup olmadığını, aracın arızalı noktalarını ekspertiz servisimizde öğrenebilirsiniz.

 

Çankaya Ototest merkezimiz deneyimli servis elemanları, teknolojik cihazları ve donanımlı ekspertiz merkezi ile kusursuz ekspertiz hizmeti vermeye devam ediyoruz. Araç alım konusunda pişmanlık yaşamak istemiyorsanız, aracı aldıktan sonra sürpriz masraflarla karşılaşmak istemiyorsanız satın alacağınız aracı çok iyi tanımalısınız. Aracı analiz etmek için sanayide araba ustasına gitmek yerine ekspertiz servisimize gelmenizi tavsiye ederiz. Sanayide ustalar aracı birkaç noktadan yüzeysel olarak incelerken ekspertiz servislerinde araçlar 501 açıdan incelenip raporlanır.

 

Çankaya Ototest merkezimizde oto ekspertiz hizmetleri 30 dakika sürer. Bu süre içinde aracınız birçok açıdan incelenir. Satın alacağınız aracın değeri ekspertiz raporu sonrası net olacak çıkar. Araç satın alma kararınızı ekspertiz raporunu görmeden karar vermeyin sonra pişmanlık duyarsınız. Araç satın alma konusunda hata yapmak istemiyorsanız, arızalı ve bozuk bir araca paranızı bağlamak istemiyorsanız alım öncesi mutlaka aracı ekspertiz servisimize getirmelisiniz. Ekspertiz servisimiz size aracın tüm noktaları hakkında detaylı rapor sunarak aracı yakından tanımanızı sağlayacaktır

3/2/2020 4:08:33 PM
1478 kez görüntülendi
Etiketler: , ,