Ankara Oto Ekspertiz | Altındağ Ototest | Ankara Altındağ Ototest | Ototest Altındağ Ankara

Altındağ Ototest Merkezi

Altındağ Ototest firması olarak bilgisayarlı test araçları ile aracın arıza durumlarını tespit ediyoruz. İkinci el araç alımlarında karşılaşabileceğiniz sorunu önceden fark etmek için mutlaka son teknolojik computest cihazlarıyla bilgisayar kontrollü oto testler yaptırmalısınız. Oto test ile kısa sürede aracın motor, fren, yanal kayma gibi birçok kriteri incelenir.

 

Altındağ Ototest firması olarak computest alanında ilk bilgisayarlı oto testi gerçekleştiren firmayız. Binlerce referansımızla birlikte mutlu müşteri kitlemizi her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz.

 

Buhar teknolojisi Altındağ Ototest firması tarafından uygulanan özel bir yöntemdir. Buhar teknolojisi aracın kaporta boya test aşamasında kullanılır. Buhar bir makine yardımıyla motor kaputu, arka bagaj, kapıların cıvata diplerine tutturularak bu bölgelerin temizlenmesini sağlar. Bu işlem ile cıvata dipleri temizlenip, sökülen ve değişen parçaların tespitini kolaylaşır.

 

Altındağ Ototest firması olarak computest işleminde mikro kamera kullanıyoruz. Aracın yanal kayma, fren, sürüş testleri bittikten sonra motor bölüm içi mikro kamera ile görüntülenir. Gözle görülmeyen noktalarda ortaya çıkabilecek problemler tespit edilir.

 

Altındağ Ototest merkezimiz 2. el araç alımlarında karşılaşabilecek sorunları önceden fark etmek için son teknoloji test ve ekspertiz cihaz ve ekipmanlar ile aracın birçok noktasını kontrol ediyoruz. Ototest merkezimiz tarafsız hizmet veren bir kuruluştur. Elde ettiği verileri hem alıcıya hem de satıcıya olduğu gibi sunan firmamız veriler üzerinde hiçbir şekilde oynama yapmaz. Bu yüzden araç satın almadan önce mutlaka Ototest merkezimize aracı getirmelisiniz.

 

Altındağ Ototest konusunda uzman olan ekibimiz her marka aracın % 100 doğruluk payı ile kontrollerini yapıp raporlama şeklinde müşterilere sunuyoruz. Firmamızın amacı araç satın alırken araca değerinden fazla ödeme yapmanızı önlemektir. Oto test ekspertiz ekibimiz 2. el araçları teknik açıdan cihazlarla test edip aracın kaza ve arıza durumlarını muayene edip detaylı olarak oto ekspertiz raporu düzenler. Ekspertiz servisimiz araç içi ve dışı elektronik aksamını, kaportasını, boya kontrolünü, motor ve amortisör kontrolü, motor güç kaybı tespit işlerini sıfır hata ile yapmaktayız.

3/2/2020 3:42:15 PM
1841 kez görüntülendi
Etiketler: , ,