Ankara Oto Ekspertiz | Altındağ Computest | Ankara Altındağ Computest | Altındağ Computest Ankara

Computest Nedir?

Altındağ computest firması olarak 2. el araçları satış öncesi tüm parçalarını kontrol edip aracın durumuyla ilgili detaylı rapor sunuyoruz. Araç sahibi ve alıcı satış işleminde zarara uğramaması için mutlaka yaptırılması gerekir. Firma olarak uygun kalitedeki test cihazlarımızla sıfır hata ile ölçüm yapıyoruz. Aracı satın aldıktan sonra araçla ilgili bir sürpriz yaşamak istemiyorsanız aracı satın almadan önce mutlaka ekspertiz servisine getirmelisiniz.

 

Altındağ computest firması olarak aracın tüm mekanik parçalarını kontrol ediyoruz. Kontrol işlemi sonrası detaylı bir rapor hazırlayıp raporu hem alıcıya hem de satıcıya sunuyoruz. Ekspertiz servisi olarak hem alıcı hem de satıcı bizim için değerlidir. İki tarafında menfaatlerini korumak temel prensibimizdir. Bu yüzden elde ettiğimiz verileri olduğu gibi hiçbir değişiklik yapmadan iki tarafa da sunuyoruz. Amacımız satıcının nasıl bir araç sattığını, alıcının da nasıl bir araç satın aldığını bilmesidir. Kimsenin kandırılmasını istemiyoruz. Bu yüzden işimizi ciddiye alıyor sıfır hata ile ölçüm ve hata tespiti yapıyoruz.

 

Altındağ computest firması olarak bilgisayarlı oto ekspertiz hizmeti sunuyoruz. İkinci el araçları son teknolojik cihazlarla baştan aşağı tarayıp aracın arızalı tüm noktalarını tespit ediyoruz. Aracı 501 açıdan ele alıp kusurlu noktalarını rapor ediyoruz. Böylece araç almak isteyenler satın almak istediği aracı tanımış olur. Ekpertiz servisimizde hiçbir gerçek gizlenemez. Satıcının araçla ilgili söylediği tüm bilgilerin doğruluğunu ekspertiz servisimizde teyit edebilirsiniz.  Aracın geçmişte geçirdiği operasyonları detaylı olarak servisimizden öğrenebilirsiniz. Aracın hangi parçaları orijinal, hangi parçaları değişmiş, aracın hasar kaydı var mı? Aracın kilometresi gerçeği yansıtıyor mu? Aracın iç aksamı nasıl? Aracın motor durumu nasıl, araçta arızalı yer var mı? Araç yakın zamanda bozulur mu? Gibi tüm soruların cevabını ekspertiz raporlarında görebilirsiniz.

 

Altındağ computest firmamız bağımsız bir firmadır. Hiçbir kurum ve kişiye hizmet etmez. Hem alıcının hem de satıcının menfaatlerini korumaya özen gösterir. Bu yüzden ölçüm sonuçlarına hiçbir şekilde müdahale edilmez. Elde edilen veriler iki tarafa da olduğu gibi aktarılır. Bu yüzden araç satın almak istediğinizde aracı mutlaka ekspertiz servisimize getirin.

 

2/29/2020 11:49:03 PM
1611 kez görüntülendi
Etiketler: , ,